Chapeau voor onze vrijwilligers | Pax Christi Vlaanderen

Chapeau voor onze vrijwilligers

Deze week is een speciale week. Het is de week waarin we hen die ons altijd steunen en vooruitduwen, in de bloemetjes zetten. Veelal achter de schermen zorgen zij ervoor dat die kleine stappen richting vrede effectief gezet worden. Het zijn onze vrijwilligers!

We zijn er fier op. Ze geven hun tijd en inzet, met enthousiasme en plezier.

Chapeau aan al onze vrijwilligers! Aan de vrijwilligers die op het secretariaat helpen, die mee nadenken over acties, die ervoor zorgen dat we een sterk educatief aanbod hebben en boeiende participatieve workshops brengen naar groepen, die met hun expertise onze standpunten en publicaties voeden en kritisch bekijken, en die tenslotte met zorg voor de duurzaamheid van de organisatie zorgen voor kwalitatief bestuur en financiële mogelijkheden.

Chapeau!